Sıkça Sorulan Sorular

Soru : Rezervasyonumu ne zaman yapabilirim?
Cevap: www.dalamantransferim.com seyahat tarihinden 12 saat öncesine kadar rezervasyon yapabilirsiniz ancak biz rezervasyonunuzu daha önceden yapmanızı öneririz.

Rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanız durumunda daha sonra oluşabilecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.

6 saat öncesindeki rezervasyon talepleriniz için lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz.
 
Soru : Otel yada özel villaya transferim yapılacak mı ?
Cevap : Evet ,Bütün transferlerimiz kapıdan kapıyadır. Sürücü sizi rezervasyon formunda belirttiğiniz adrese bırakacaktır.

Soru : Transfer aracımda başka birileri bulunacak mıdır ?
Cevap : Hayır , medusa travel sadece özel transferler sunar , Ödemiş olduğunuz ücret sizin transfer aracınız içindir.

Soru : medusa travel ile nasıl irtibata geçebilirim ?
Cevap : www.dalamantransferim.com a telefon yada mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Bütün detaylar iletişim bilgileri sayfasında bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerimiz günün 24 saati, yılın 365 günü açıktır ve bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz. Acil bir durumda daha hızlı yardımcı olabilmemiz için lütfen belirtilen numaralardan marintransfer.com arayabilirsiniz.

Soru: Bagaj hakkı ne kadar?
Cevap: Bagaj hakkınız rezervasyon yaptırdığınız araca göre değişiklik gösterir. 4 koltuklu taksilerde , 4 valiz veya küçük çanta , araç içerisinde ise küçük el çantaları taşınabilir. 8 koltuklu minivanlar çift kapasite bagaj hakkına sahiptir. Bagajınız hakkında şüpheniz varsa rahat yolculuk için lütfen daha büyük bir araç tercih ediniz.

Soru: Grupta çocuklar var , çocuk koltuğu sağlayabiliyor musunuz ?
Cevap: Evet sağlayabiliriz. Kaç tane bebek koltuğu istediğinizi lütfen rezervasyon kısmı belirtiniz.

Soru: Şirketim fatura istiyor, bana fatura sağlayabilir misiniz ?
Cevap: Evet, İsterseniz size fatura sağlayabiliriz. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra fatura isteğiniz için müşteri destek hattına ulaşınız.

Soru: Konfirme mailim / rezervasyon fişim gelmedi, Ne yapmalıyım ?
Cevap: Bazı durumlarda gönderilen email spam kutusuna düşebilir, spam olarak gözüken emaili gelen kutusuna taşıyıp açabilirsiniz. Maili görüntüleyemiyorsanız lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz.

Henüz seyahat etmedim;

Soru: Havaalanına indiğimde araç kaptanıyla nerede buluşacağım?
Cevap: Rezervasyon ödemenizi yaptıktan sonra size gönderilecek olan konfirme emailinde 7/24 destek hattı, iletişim bilgileri ve araç kaptanının sizi nerede karşılayacağı hakkında bilgilendirileceksiniz. Birçok havalanında araç kaptanı sizi elinde isminizle birlikte gelen yolcular çıkış kapısında bekler.

Soru: Havalanında araç kaptanıyla buluşumazsam ne olur?
Cevap: Eğer havalimanında araç kaptanıyla buluşamazsanız rezervasyon fişindeki iletişim numaralarıyla irtibata geçiniz. Müşteri destek hattımız size 7/24 yardımcı olacaktır.

Soru: Uçağımda rötar olursa ne olur?
Cevap: Bütün uçuşlar rötarlara karşı www.dalamantransferim.com ekibi tarafından kontrol edilmekte ve araç kaptanı bilgilendirilmektedir. Araç kaptanımız sizi doğru zamanda karşılama için havaalanında bekliyor olacaktır.

Soru: Uçuş saatim değişti, Transferimi tekrar düzenleyebilir miyim?
Cevap: Uçak saati değişikliklerinde transferinizi çoğu kez sorunsuz bir şekilde yeniden planlayabiliyoruz. Yeni planlama yapılamadığı durumlarda ise satın almış olduğunuz transfer ücretinin tamamını geri ödüyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurunuz.

Soru: Uçuşum iptal edildi ve transfer kullanmak istemiyorum, Transferimi iptal edebilir miyim?
Cevap: Evet iptal edebilirsiniz.

Soru: Gruptaki kişi sayısı değişti, başka bir araç talep edebilir miyim?
Cevap: Evet talep edebilirsiniz. Lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz. Müşteri hizmetlerimiz size gerekli yardımı yapacaktır.

Soru: marintransfer.com için yorum ve önerilerim var, kimle irtibata geçeceğim?
Cevap: Tüm yorum ve önerilerinizi info@dalamantransferim.com a bildiriniz. Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Soru: Araçta eşyamı unuttum, Geri nasıl alırım?
Cevap : www.dalamantransferim.com araçlarda unutulan eşyaları size en hızlı şekilde ulaştıracaktır. Ancak eşyaların size gönderilmesi esnasında ilave ücretler olabileceğini unutmayınız.

Yukarda belirtilen sorulardan başka aklınıza takılan bir şey varsa lütfen info@dalamantransferim.com a mail gönderebilirsiniz. marintransfer.com ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.