Hakkımızda

Medusa Dalaman havalimanı transfer 2008 yılında Dalaman havalimanı bölgesinde kurulmuş bir aile turizm şirketidir. Aile kavramından aldığımız güçle siz misafirlerimizin en uygun hizmet vermek için çalışmaktayız.

Medusa dalamantransferim.com olarak içtenlikle Hoş geldiniz diyoruz. Kendilerini turizm hizmet sektörüne adamış profesyoneller olarak, Siz değerli konuklarımıza , "Havalimanı Transfer Hizmeti" konusunda istisnai ve kaliteli hizmet vermekten onur duyacağız.

Siz konuklarımızın memnuniyeti ve tatil transfer hizmetinde çözüm ortağınız olmak bizi motive eder. Bu durum, misafir ilişkilerimizin gelişmesi ve yüksek standartların muhafaza edilmesinde önemli yer tutar.

Medusa Transfer personelinin, az bilinen bölgeler dâhil tüm Türkiye turizm bölgeleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmaları, Bize ülke çapında kapsamlı bir servis imkânı sağlar. Biz müşteri ilişkilerinin önemini vurgulamak için herhangi bir sorguya hızlı ve doğru bir şekilde cevap vermekteyiz. Gereksinimleriniz ne boyutta olursa olsun, dikkate alıyor ve önemsiyoruz.

Geleneksel türk misafirperverliğini göstermek ve ülkemizin mucizevî güzelliklerini tanıtmak için sabırsızlanıyoruz!

En içten saygılarımızla

Medusa Travel&Transport Ekibi